پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب سیمان کاری را نیز مطالعه کنید .

کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک


کاشی و سرامیک :

درخواست نیرو برای کاشی و سرامیک منزل و محل کار 

کاشی های سرامیکی ترکیبی از خاک رس و مواد طبیعی دیگر مانند ماسه ، کوارتز و آب است. آنها در درجه اول در خانه ها ، رستوران ها ، دفاتر ، فروشگاه ها و غیره به عنوان دیوار حمام و کفپوش های آشپزخانه استفاده می شوند. آنها به راحتی قابل نصب ، تمیز کردن آسان ، نگهداری آسان و با قیمت مناسب در دسترس هستند.

سرامیک ها از مقاومت خوبی برخوردار هستند و می توانند در برابر درجه حرارت بالا و مواد اسیدی مقاومت کنند اما شکننده هستند و در تنش و برش ضعیف هستند. برنامه های کاربردی شامل کاشی کف ، لوله ، آجر ، وسایل آشپزخانه ، کارد و چنگال ، وسایل بهداشتی ، محصولات سفالگری ، شوفاژهای گاز و آتش نشانی ، روکش های کوره ای ، کوره های شیشه ای و فولادی ، تیغه های چاقو ، ترمز دیسک در وسایل نقلیه ، موارد تماشایی و ایمپلنت های زیست پزشکی است.

تقاضای جهانی کاشی و سرامیک در سال 2014 حدود 72.0 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و پیش بینی می شود در سال 2020 به حدود 120.0 میلیارد دلار برسد ، که در CAGR اندکی بالاتر از 9.0 درصد رشد داشته است. از نظر حجم ، بازار جهانی کاشی و سرامیک در سال 2014 در 13.0 میلیارد متر مربع ایستاد.

تقاضا برای کاشی های سرامیکی در درجه اول با رشد صنعت ساخت و ساز و زیرساخت ها در حال افزایش است. انتظار می رود رشد شدید صنعت ساخت و ساز در اقتصادهای نوظهور مانند هند ، چین ، برزیل و کشورهای آسیای جنوبی باعث رشد بازار کاشی های سرامیکی در آینده شود. افزایش صنعتی شدن و شهرنشینی منجر به افزایش تقاضا برای ساختمانهای تجاری و مسکونی در اقتصادهای نوظهور شده است. پیشرفت تکنولوژی در ساخت کاشی های سرامیکی و در دسترس بودن مواد اولیه فراوان نیز در رشد بازار کاشی های سرامیکی نقش دارد.

کاشی های کف ، کاشی های دیواری و غیره بخش اصلی محصول بازار کاشی و سرامیک هستند. کاشی کف بزرگترین بخش محصول بود که بیش از 50.0٪ سهم از کل حجم مصرف در سال 2014 را به خود اختصاص داد. کاشی های کف نیز از نظر حجم در طی دوره پیش بینی سریعترین بخش محصول هستند. کاشی های دیواری دومین بخش پیشرو بود. همچنین انتظار می رود که بخش های دیگر محصولات از جمله تبلت ، نما ، میز و غیره نیز رشد قابل توجهی را در سالهای آتی به نمایش بگذارند.
کاشی های سرامیکی در صنایع مختلف از جمله ، جایگزینی مسکونی ، تجاری ، مسکونی جدید ، سایر موارد (نما ، پیشخوان و غیره) مورد استفاده گسترده ای در صنایع مختلف قرار می گیرد. جایگزینی مسکونی بزرگترین کاربرد در سال 2014 بود که بیش از 45٪ از کل حجم مصرف شده را شامل می شد. تقاضا برای کاشی های سرامیکی مورد استفاده برای جایگزینی مسکونی به دلیل پتانسیل موجود به عنوان جایگزینی برای رنگ ها و سایر محصولات افزایش یافته است. همچنین پیش بینی می شود مسکن جدید به سرعت رشد کند.

آسیا اقیانوس آرام بزرگترین بازار در سال 2014 با بیش از 50٪ سهم در مصرف کل حجم بود. اروپا دومین بازار بزرگ بود که به ترتیب با آمریکای لاتین ، آسیای خاورمیانه و آفریقا و آمریکای شمالی به دست آمد. چین ، هند و برزیل عوامل مهمی برای رشد بازار جهانی کاشی و سرامیک هستند.

برخی از شرکت کنندگان اصلی صنعت در بازار جهانی کاشی و سرامیک عبارتند از: Porcelanosa Groupo ، Saloni Ceramica ، Mohawk Industries، China Ceramics Co. Ltd ، سرامیک RAK ، سرامیک Kajaria ، شرکت Crossville ، Ceramiche Ricchetti ، Atlas Concorde و کاشی فلوریدا.

 

 

نیروی های متخصص هلپر برای کاشی کاری و سرامیک کاری 

 

 


شرکت هلپر با داشتن تجربه و کادری مجرب در زمینه انواع کاشی کاری و سرامیک کاری اماده خدمت به هم وطنان عزیز می باشد. کافیست با هلپر تماس حاصل فرمایید تا تکنسین ها و کاشی کار های ما در کوتاهترین زمان ممکن در مکان مورد نظر حاظر شده و نسبت به انجام کارهای شما اقدام کنند.

مطالب مشابه

medical information
علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری
medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
راهنمای فنی لوله کشی گاز
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
بازگشت