پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب نیروی متخصص نظافت منزل را نیز مطالعه کنید .

پرستاری و مراقبت از سالمندان

پرستاری و مراقبت از سالمندان

پرستاری و مراقبت از سالمندان


هلپر در ادامه خدمات متفاوتی که در زمینه های مختلفی انجام می دهد خدماتی چون حفظ و نگهداری از سالمندان را نیز برعهده دارد و با رعایت کردن قواعد و استانداردها در زمینه مراقبت از سالمندان عزیز شما عمل می کند.و با تعد در کار و خلوص نیست خاطر شما را آسوده می سازد .
در ادامه به پاره ای از مسئولیتهایی که شرکت هلپر در راستای انجام آنها قدم بر می دارد آورده شده است:

 

مراقبت از منزل در سالمندان در خانه های خود:

 

هنگام مراقبت از سالمندان ، موارد مهم بسیاری وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. و همچنین امکان مراقبت از خانه سالمندان و مراقبت طولانی مدت ، افزایش تعداد سالمندان که نیازهای پیچیده ای دارند ، وجود دارد. همچنین افزایش میزان حمایت منازل به افراد مسن افزایش یافته است.

 

پرستار که فشار خون بیمار زن را بررسی می کند
مراقبت های ارائه شده برای سالمندان باید شخصی محور باشد
کرامت مهم است
آن را به یک نقطه برای درک آنها تبدیل کنید
مطمئن باشید ، اما حفظ حریم خصوصی مهم است
بر این اساس تمام اشکال سوءاستفاده را گزارش دهید
قابل اعتماد و قابل اعتماد باشید
راه های درک ناتوانی های ارتباطی را کاوش کنید

 

به یاد داشته باشید که سالمندان آرزوی کیفیت خوب زندگی را دارند

 

نتیجه
این زمان بسیار خوبی است برای کسانی که به خدمات پشتیبانی خانه می پردازند یک یا دو مورد در مورد مراقبت بهتر از سالمندان را یاد بگیرند. این دانش عمومی است که هرچه ناتوانی فرد بیشتر باشد ، نیازهای آنها بیشتر می شود. با این حال ، برخی از سالمندان گفته اند که نیازهای آنها توسط کسانی که از آنها مراقبت می کنند برآورده نمی شود.

اما برخی از سالمندان همچنین اعلام کردند که نیازهای آنها برآورده شده است. اما شواهدی وجود دارد که به این واقعیت اشاره دارد که افراد مسن به شکایت شکایت را دوست ندارند. با این حال ، در اعماق عموم ، اکثر سالمندان مراقبت نهایی را که مایل یا شایسته آن هستند ندارند. شکاف بزرگی وجود دارد که مراقبان باید آن را پر کنند.

برای پر کردن این شکافها ، مراقبان باید دفعه بعد که از سالمندان مراقبت می کنند ، موارد مهم را به خاطر بسپارند. بنابراین ، هنگام ارائه خدمات مراقبت از سالخوردگان به جای مراقبت از منزل در یک مرکز مراقبت طولانی مدت ، چه چیزی را باید به خاطر داشته باشید؟ صادقانه بگویم ، کاملاً صریح است.

 

مراقبت های بهداشتی و شخصی سالمند

 

 

و همچنین مراقبت های بهداشتی و شخصی آشکار ، آنها چیزهای ساده ای هستند که به طور روزانه از آنها غفلت می کنیم. آنها اصلی ترین نیازهای درونی انسان هستند. آنها فقط به افراد مسن احتیاج بیشتری دارند.

هر شهروند ارشد در هر جامعه ای انسانی است. این دقیقاً نحوه برخورد با آنها است. آنها همان حقوق هر یک از ما را دارند.

مراقبت های ارائه شده برای سالمندان باید شخصی محور باشد

پرستار با خانم صحبت می کند

هر شهروند ارشد در هر جامعه ای انسانی است. این دقیقاً نحوه برخورد با آنها است. آنها همان حقوق هر یک از ما را دارند. علاوه بر مراقبت های بهداشتی خوب ، آنها حق دارند همان آزادی که در هزاره ها تحقق می یابد. این پرسپکتیو است که باید هنگام مراقبت از بزرگان در نظر بگیرید.

پذیرایی از نیازهای منحصر به فرد افراد مسن می تواند برای کسانی که مراقبت شخصی را انجام می دهند ، کاری دشوار باشد ، به خصوص که کارهای دیگری برای انجام آن دارید. شما بچه هایی دارید که باید از آنها مراقبت کنید. شما خانه خود را برای نظم و ترتیب خود دارید و غیره. شما نباید اجازه دهید لیست عظیم کارهای شما ، شما را به دیواری سوق دهد که به کسی که سزاوار آن است ، توجه کافی نداشته باشد.

 

 

مدارا با سالمندان به دلیل روحیه حساس آنان

 

 

همچنین ، باید توجه داشته باشید که برخی از افراد مسن می توانند اشتباهات کوچک شما را در موارد بسیار بزرگ بزرگنمایی کنند. این نوع شرایط فقط برای شما هدر رفتن زمان خواهد بود. این کارهای کوچکی است که انجام می دهیم یا انجام نمی دهیم که بزرگترین تفاوت را ایجاد می کند. به عنوان یک مراقب مراقب باشید ، تا حد امکان سعی کنید مراقبت های صوتی برای افراد مسن پیرامون خود انجام دهید. تمرکز روی افراد محور بودن و خودمحوری بودن نیست.

مطالب مشابه

medical information
علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری
medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
راهنمای فنی لوله کشی گاز
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
بازگشت