پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب نظافت منزل را نیز مطالعه کنید .

قالیشویی

قالیشویی

قالیشویی


 

خدمات قالیشویی با هلپر :

  

اپلیکیشن هلپر که یکی از بهترین اپلیکیشن های درخواست آنلاین خدمات در محل می باشد ، با همکاری با بهترین قالیشویی ها برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع در جهت راحتی و آسایش بهتر شما هموطنان عزیز تلاش می کند  .

کاری که سامانه خدمات هلپر انجام می دهد این است که ارتباط شما و بهترین و معتبرترین قالیشویی ها رو ممکن کرده تا با آسان ترین راه ممکن با متخصصین حرفه ای و با تجربه و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات مخصوص ، در زمان دلخواه شما ارتباط شده و خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید .

 

نحوه شستشوی فرش با دستگاه های قالیشویی :

 

شاید یکی از مهمترین نگرانی هایی که هنگام سپردن  فرش به قالیشویی ها جهت شستشویی فرش وجود دارد این است که ممکن است فرش آسیب ببیند و در حفظ و نگهداری فرش هنگام شستن  دقت کافی وجود نداشته باشد اما این گونه نیست دستگاه های قالیشویی به گونه ای طراحی شده اند که کوچکترین آسیبی به فرش وارد نمی شود و برای اینکه خیالتان راحت شود می توانید به قالیشویی هایی که مورد اطمینانتان هست مراجعه کنید . هلپر با داشتن کادری مجرب و حرفه ای سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد .

در اینجا می خواهیم کمی در مورد نحوه کارکرد دستگاه های قالیشویی صحبت کنیم پس با ما همراه باشید .

امروزه اپلیکیشن ها و سایت ها به خدمت بشر آمده اند تا راحت تر بتوان آن خدمات درخواستی خودتان را بیابید .  اپلیکیشن هلپر نیز در همین راستا وارد کار شده است و در زمینه  قالیشویی با نیروهای حرفه ای ومتهد آماده خدمت رسانی است . در قالیشویی ها اولین چیزی که به آن توجه می شود ، این است که فرش را همانگونه که به قالیشویی میبری از لحاظ کیفیت و سالم بودن همانگونه هم  پس بگیری و با پارگی وموارد دیگر مواجه نشوید .  که متخصصان هلپر بیشترین دقت را در این زمینه دارند و جز اصول جدای ناپذیر هلپر  می باشد .  هلپر تمام تلاشش را می کند که فرش های شما به بهترین شیوه ممکن تمیز شود و به خانه شما نمایی  دوباره دهد و زندگی شمار را سرشار از نشاط و شادی کند چرا که تمیزی محیط پیرامون از مواردی است که به سلامت روح و روان انسان کمک شایانی می کند .

 

 

 

 

خدمات قالیشویی چگونه روی شیوه زندگی انسان تاثیر می گذارد ؟

 

امروزه زمان دارای اهمیت بالایی برخوردار است . اگر بخواهید به زندگی انسان ها در گذشته یه نگاهی بندازید . متوجه مواردی خواهید شد که امروزه خیلی کم تر شاهد آن هستید . نشست و برخاست های طولانی مدت ، زمان زیادی صرف دوستان نمودن ، شب نشینی های متعدد  از مواردی هستند که در زندگی های قدیمی بیشتر مشاهده می شود تا امروزه

دلیل واقعی این همه تغییرات در انسان ها این است که مردم در حال حاضربه  ارزش واقعی زمان پی برده اند . شاید امروزه زمان از همه چیز حتی پول مهم تر باشد . هرکسی براساس نوع زمانی که در اختیار دارد را صرف موفقیت و پیشرفت خود می کند . اگر بخواهیم قالیشویی را در نظر بگیریم ، چون این کار یک کار زمان بر و وقت گیر است ، مردم برای وقت خود ارزش زیادی برای وقت  و زمان خود قائل می شوند نسبت به قدیمی ها بیشتر به قالیشویی در شهر خود روی می آورند و این نشان دهنده تغییرات در شیوه زندگی انسان ها به وجود آمده شغل قالیشویی و مشاغل خدماتی بیشتر توسعه پیدا کرده است .

 

 

شستشوی فرش در منزل :

 

یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده در مراکز قالیشویی شستن فرش در منزل است ، که در آن کارکنان و متخصصان قالیشویی به منزل مشتری مراجعه نموده و بدون حمل فرش به بیرون از منزل ، بافت فرش را تمیز می کنند . خدمات قالیشویی و سرویس قالیشویی به صورت تخصصی و حرفه ای است . در نتیجه فرآیند شستشوی فرش در منزل توسط متخصصان قالیشویی و افراد با تحربه انجام می گیرد .

 از مزایای شستشوی فرش در منزل ، کاهش هزینه های حمل و نقل ، صرفه جویی در مصرف آب و معیارهای محیط زیستی ، صرفه جویی در زمان ، این روزها به شکل قابل توجهی خدمات مربوط به شستشوی فرش در منزل در حال افزایش است . به همین دلیل اگر زمان زیادی را نمی خواهید بدون فرش در منزل بگذرانید ، ما به شما استفاده ازسرویس قالیشویی در منزل یا همان سیار را پیشنهاد می کنیم .

 

 

قالیشویی در منزل سریع تر انجام می گیرد :

 

حداقل زمانی که یک مرکز قالیشویی می تواند صرف انتقال فرش به مرکز شستشو و بعد از شستشوی کامل آن تحویل به مشتری 4 روز طول می کشد . در صورتی که پروسه خشک شدن فرش در بهترین زمان 1 روز طول می کشد . برای اینکه بافت فرش به صورت کامل خشک شود ، باید در مقابل مستقیم نور آفتاب قرار گیرد تا به خوبی میکروب زدایی شود . این پروسه موجب می شود که فرآیند قالیشویی حداقل 4 روز طول بکشد .

از طرفی دیگر لول کردن فرش و حمل آن و تحویل به مشتری زمان بر است .  به همین دلیل بسیاری از افراد برای اینکه قالی را در زمان کوتاه تری تحویل بگیرند تصمیم می گیرند که خودشان قالی را به مرکز قالیشویی ببرند .همه ی این دلایل می تواند باعث شود که قالیشویی در منزل نسبت به قالیشویی در کارخانه ها به مراتب سریع تر انجام می گیرد . برای شستن قالی در منزل به صورت سیار، گروهی از متخصصان قالیشویی به منزل مشتری حضور پیدا می کنند و با بهره گیری از مواد شوینده ی مخصوص ، به صورت کامل فرش را می شویند . در این صورت نیازی به حمل و نقل فرش نیست . در نتیجه قالیشویی در منزل برای افرادی که به سرعت می خواهند فرش آن ها در عرض جند ساعت تمیز و خشک شود ، بسیار مناسب است .

 

مواد شوینده و دستگاه های مکانیزه قالیشویی :

 

مواد شوینده برای شستشوی قالیشویی بسیار مهم است . شستشوی فرش ها باید از نظر نوع و کیفیت مواد شوینده  و همچنین غلظت آن دارای اهمیت بالایی است . برای شستشوی فرش ها باید جایی را انتخاب و در کنار شستشوی دستی برای فرش دست بافت و فرش ابریشمی ، به دستگاه های مکانیزه قالیشویی نیز مجهز باشد . براساس نوع فرش ، روش شستشو آن می تواند تغییر کند . شستشوی سنتی با دست ، تحت نظارت سرپرست نیروی قالیشویی با دقت فراوان انجام می گیرد . معمولا برای شستشوی فرش های ماشینی از روش های مکانیزه قالیشویی استفاده می گردد .

 

خشک کردن فرش در گرم خانه :

 

از نشانه های یک قالیشویی خوب مجهز بودن به گرم خانه است . خشک شدن فرش ها در زیر نور آفتاب ، موجب از بین رفتن بافت پارچه و کدر شدن رنگ فرش ها خواهد شد . در گرم خانه قالیشویی ، به نوبت تمام فرش ها توسط دستگاه مخصوص وارد گرم خانه می شوند و با حرارت از پیش تعیین شده ودر زمان مناسب خشک می شوند .

 

فرایند شستشوی فرش با دستگاه های قالیشویی :

 

دستگاه های قالیشویی که امروزه وجود دارند از آبگیرهای دورانی و لوله ای تشکیل شده اند . در شستشویی فرش به صورت ماشینی در اول کار با استفاده از فرچه عملیات فرچه زنی را آغاز می کند و روش کار این گونه است که فرش از دستگاه فرچه زنی رد می شود و در هنگامی که در دستگاه وجود دارد فرچه زنی می شود و در نهایت و در سمت دیگر آب کشیده شده از دستگاه بیرون می آید. 

پس از این مرحله قالی را برای خشک کردن توسط کارگرهای ذبده و مجرب به گرم خانه ها که کاملا مکانیزهستند می برند . حدودا سه ساعت در آنجا می ماند تا کاملا آبش گرفته شود و خشک شود و به صورت لول از دستگاه خارج می شود .

 

امروزه به دلیل وجود دستگاه های قالیشویی می توان تا حدودی عمر مفید فرش را بالا برد اما باید این نکته را متذکر شد که تنها وجود دستگاه ها کافی نیست بلکه باید این دستگاه ها توسط  تیمی مجرب و کارآزموده هدایت شود . هلپر با داشتن کادری حرفه ای و متعهد  و با  داشتن دستگاه های مدرن روز دنیا به شما مشتریان کمک خواهد کرد که با اطمینان خاطر بیشتری فرش های خودتان را به قالیشویی ببرید .

 

یکی از خدمات هلپر قالیشویی است که در هلپر علاوه بر شستن فرش های شما می توانند با کادر حرفه ای خود که در میان آنها رفوگر هم نیز وجود دارد که در صورت نیاز فرش های شما به رفو می توانید روی کمک  کادر مجرب هلپر حساب کنید و در امر ریشه زنی و موارد دیگر به شما کمک کنند.  در مرحله آخر وجود کارگران متعهدی که وظیفه حمل فرش شما از منزل تا محل قالیشویی و از قالیشویی تا منزل شما  را بر عهده دارند ،  نیز غیر قابل انکار است که نحوه حمل و جابه جایی آنها در سانم نگه داشتن فرش بسیار اهمیت دارد . هلپر از ابتدا تا مراحل روند  قالیشویی اصل تعهد را رعایت می کند و می توانید با خیال راحت به هلپر اعتماد کنید و فرش های خودتان را به هلپر بسیارید .

 

 

مطالب مشابه

medical information
بهترین قالیشویی ها در هلپر
بازگشت