پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب نظافت منزل را نیز مطالعه کنید .

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان


هرساله هنگامی که به نزدیکی سال نو می رسیم خانه تکانی یک امر ضروری در خانه ها می باشد که علاوه بر تمیز کردن اثاثیه منزل و گردگیری از اتاق ها واسباب خانه، شستشوی مبلمان منزل نیز جزو خانه تکانی سال نو می باشد، شستشو و خشک کردن مبلمان در منزل مشتریان ازجمله خدمات هلپر می باشد که تقاضا برای آن در تمام سال وجود دارد و در نزدیکی سال نو به اوج خود می رسد. شرکت هلپر برای شستشوی مبلمان مشتریان از دستگاه های مخصوص مبل شویی استفاده می کند و برای اطمینان مشتریان این کار را در منزل و جلو چشم خود مشتری انجام می دهد. تمامی افراد مجموعه هلپر سعی خود را برای جلب رضایت مشتریان هم در کیفیت خدمات و هم در سرعت بخشیدن به خدمات به کار می گیرند

 

طریقه شستن مبل

شستشوی مبل یک خدمت تخصصی در هلپر می باشد که افراد از آخرین دستگاه های مبل شویی استفاده می کنند تا علاوه بر شستشوی کامل مبلمان به بافت پارچه مبل آسیبی نرسد، در هنگام شستشوی مبلمان ابتدا بایستی گردگیری انجام  گیرد با دستگاه های مکنده این کار انجام می گیرد البته قابل ذکر است که خود افراد نیز می توانند با جاروبرقی عمل گردگیری از مبلمان را انجام دهند. شستشوی مبلمان بر اساس برچسب مشخص شده برای هر مبل انجام می گیرد و نمی توان برای انواع مبلمان های مختلف همیشه یک روش را بکار برد، استفاده از آب و کف فراوان در هنگام شستشو ممکن است به پارچه مبل آسیب برساند بر همین اساس استفاده از برچسب مبل برای شستشو می تواند در کسب بهترین نتیجه کمک کند.

شستشوی مبل در محل

برای از بین بردن لکه ها استفاده از بخار آب بهترین گزینه می باشد، استفاده از شوینده های قوی می تواند به بافت پارچه آسیب برساند برای شستشوی مبلمان بهترین گزینه همین دستگاه مبل شور می باشد که همکاران ما در مجموعه هلپر شستشوی مبلمان را بر اساس جنس مبلمان انجام می دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود. اگر قصد دارید شستشوی  مبلمان خود را با همان روش سنتی اسفنج و آب و صابون انجام دهید باید به این نکته توجه کنید که لکه های قدیمی با این روش از بین نمی روند و ممکن است وضعیت را بدتر کنید. پس بهترین گزینه برای شستشوی مبلمان این است که شستشوی آنها را به افراد متخصصی  که با دستگاه های پیشرفته و بر اساس برچسب مبلمان این کار را انجام می دهند بسپارید و از نتیجه کار نیز اطمینان داشته باشید.

 

شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شور

برای از بین بردن لکه ها ی مبل بایستی بر اساس نوع لکه از لکه برهای مختلفی استفاده نمود، بعضی مواقع لکه های موجود روی مبلمان با بخار شویی از بین می روند اما اگر بر روی مبل لکه هایی مانند: چربی، جوهر یا مواردی از این قبیل باشد بایستی از لکه بر های قوی استفاده کرد که متخصصین موجود در مجموعه هلپر با تجربه کافی می توانند به راحتی لکه های سر سخت از روی مبلمان را پاک کنند. برای شستشوی مبلمان بر اساس اینکه جنس مبل پارچه ای، چرمی، استیل یا ... باشد متفاوت است برای رنگ های روشن و سفید بایستی دو بار شستشو انجام شود و با توجه به جنس رویه بهترین روش برای شستشو انتخاب می شود تا بهترین نتیجه بدست آید. با صرف هزینه اندکی برای شستشوی مبلمان خود می توانید از هزینه های هنگفت خریداری مبلمان جدید جلوگیری کنید قیمت های شستشو و خشک شویی مبلمان در هلپر بسیار پایین در نظر گرفته شده است از نظر کیفیت ارائه خدمات نیز می توانید با خیالی راحت به هلپر اعتماد کنید، دستگاه های نوین و افراد آموزش دیده را در مجموعه هلپر بکار گرفته ایم تا بهترین نتیجه بدست آید.

مطالب مشابه

medical information
علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری
medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
راهنمای فنی لوله کشی گاز
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
بازگشت