پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب تعمیرات جاروبرقی را نیز مطالعه کنید .

تعمیر توستر

تعمیر توستر

تعمیر توستر


برای تعمیر توستر:

مقدمه:

امروزه وسایل برقی نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کند.توتستر هم یکی از این وسایل محسوب می شود.  توستر به منظور گرم نمودن نان قبل از صرف مواد غذایی مختلف مانند ساندویچ و … استفاده می شود. البته کاربرد این وسیله برقی چندان متداول نیست و اغلب در اغذیه فروشی ها، رستوران ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.ما در این مقاله نحوه ی تعمیر توستر را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

شرکت فنی و تخصصی هلپر با داشتن افرادی تکنسین و مجرب در زمینه ی تعمیرات انواع خدمات تعمیراتی را در هر زمینه ای برای شما عزیزان انجام می دهد.

حرارت در توستر به وسیله عبور جریان الکتریکی از مقاومت های سیمی تخت (از جنس کرم نیکل و یا کرم آلومینیوم) ایجاد می شود. جهت دستیابی به حرارت یکنواخت در توستر دو تدبیر همزمان به کار رفته است

اولاً به جای سيم المنت مفتولی از سیم المنت تخت استفاده شده دومأ تمرکز المنت ها در لایه های بالایی توستر به مراتب کمتر از لایه های پایینی است. زیرا حرکت حرارت همواره به طرف بالاست و اگر مقدار المنت به کار رفته در سطح فوقانی توستر درست به اندازه مقدار المنت در لایه های تحتانی باشد، حرارت المنت های بالایی به اضافه گرمایی که از المنت های پایینی به سطح بالای توستر می رسد، نان را می سوزاند (البته منظور، آن قسمت از نان است که در قسمت بالای توستر قرار می گیرد). از این رو در بالای دستگاه، تمركز المنت های تخت کاهش یافته است. المنت های تخت در توستر به دور صفحات میکا پیچیده شده تا از بدنه به طور کامل عایق شوند

 

برای تعمیر یک توستر نیاز به چه وسایلی داریم:

  • مجموعه ای از پیچ گوشتی ها
  • یک سینی برای نگه داشتن پیچ ها ، به طوری که آنها به جای جابجایی قرار نگیرند (به عنوان مثال درب شیشه ای)
  • یک چاقوی جیبی (یا یک قلاب کاغذ دیواری برای تمیز کردن خاموشی تماس های برقی)
  • محلول تمیز کردن (مانند یک قوطی اسپری "برق کنتاکت برقی" ، که از فروشگاه سخت افزار محلی یا بخش قطعات خودرو شما تهیه می شود)
  • قبل از جدا کردن آن ، خرده های آن را از روی توستر (بدون سیم) و همچنین می توانید تمیز کنید.

 

بعد از جدا کردن توستر و تکان دادن خرده های آن ، آن را به صورت وارونه (ترجیحاً روی پیشخوان که در آن می توانید به راحتی خرده های اضافی که خیلی زود از بین می روند را تمیز کنید)

 

پیچ های قسمت زیر شاسی توستر را جدا کنید. توجه داشته باشید که ممکن است زبانه های کمی وجود داشته باشد که محوطه را به شاسی وصل کند - هر توستر متفاوت است. در هر صورت ، صبور باشید و به روش خود کار کنید تا از ترک خوردن یا خراش دادن مسکن جلوگیری نکنید

 

دسته های ناقوس و دستگیره های کنترل تاریکی باید برداشته شوند. (معمولاً فقط اسلاید می شوند ، اما در این حالت صید پلاستیکی کمی وجود داشت که ابتدا باید از آنها جدا شود)

 

در این حالت اتصالات روی دو کابل روبان وجود دارد که از شاسی گرفته تا کنترل دکمه های الکترونیکی در بالای محوطه در حال اجرا هستند. قبل از بلند شدن شاسی از محفظه می بایست اتصال اتصالات جدا شود

نکاتی برای سالم نگه داشتن توستر:

خرده های تان را به طور مداوم از توستر خارج کنید.

از توستر جهت داغ نمودن مقدار زیاد نان در یک مرحله کاری استفاده نکنید

هر نوع اتصال بدنه در توستر را جدی تلقی نمایید و به جستجو و رفع عیب بپردازید

در صورت سقوط توستر، قبل از اتصال به برق، صحت قطعات آن را بررسی کنید- در صورت زخمی بودن سیم رابط دستگاه، سریعا آن را تعویض نمایید.

خدمات تعمیرات توستر توسط شرکت هلپر

شرکت هلپر اماده ی خدمت رسا نی انی به شما مشتریان عزیز در زمینه های خدماتی و تعمیراتی می باشد براورد هزینه تعمیرات و خدمات با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد علاوه بر این این شرکت مشکلات مشتریان را به صورت تلفنی پاسخگو می باشد.این شرکت دارای سابقه 24 سال خدمت می باشد .

مطالب مشابه

medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
medical information
خدمات تعمیر و نصب در محل پکیج ایران رادیاتور
medical information
تعمیر یخچال فریزر امرسان
بازگشت