پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب تعمیر یخچال را نیز مطالعه کنید .

تعمیرات پنکه

تعمیرات پنکه

تعمیرات پنکه


 

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا استفاده از وسایل خنک کننده افزایش قابل توجهی پیدا می کند .  شاید در مکان هایی امکان استفاده از کولر نباشد پس باید پنکه را جایگزین کولر نمود  . در حال حاضر پنکه ها قابلیت های زیادی دارند از جمله تنظیم سرعت ، تایمر اتوماتیک ، تنظیم نوع نوسان  می باشد .  در شرکت هلپر تعمیرات انواع لوازم خانگی انجام می گیرد ،  تعمیرات پنکه در شرکت هلپر زیر نظر افراد متخصص و ماهر انجام می گیرد . 

از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین وسایل خنک کننده پنکه می باشد ، که از گذشته تا به امروز همراه ما بوده است . امروز تقریبا می تواند علاوه  بر کولر ، در هر خانه ای یک پنکه پیدا نمود .

با توجه به گستردگی و تنوع پنکه ها ، یکی از تخصصی ترین کارها تعمیرات پنکه است که حتما باید توسط تعمیر کارماهر پنکه انجام  گیرد . چندین نوع پنکه وجود دارد از جمله پنکه سقفی ، پنکه ایستاده ، پنکه دیواری ، پنکه رومیزی اشاره نمود که معمولا قسمت موتوری و نحوه کارکرد  همه ی پنکه ها  به یک صورت است .

 

 

 

خرابی هایی که ممکن است برای پنکه اتفاق بیفتد :

 

-   پنکه متصل به برق است و کلیدهای آن هم وصل می شود اما پنکه  نمی چرخد

     -  موتور پنکه خراب است

-  کلیدها ی پنکه خراب است

-  سیم رابط قطعی یا دوشاخه  پنکه خراب است

    -  موتور پنکه صدا می کند اما  پنکه نمی چرخد

-  موتور پنکه  دارای لرزش و صدا است

-  پنکه تنها با دور تند کار می کند

-  موتورپنکه  داغ می کند

-  خازن  پنکه سوخته است

 

سرویس کاران شرکت هلپر ابتدا  مشکل پنکه مشتری را مشخص نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر پنکه مشتری می  نماید .

در صورت اتمام دوره گارانتی وسیله برقی شما برای نصب و تعمیر لوازم خود می توانید با خیال راحت تعمیرات پنکه خود را به شرکت هلپر بسپارید . 

سرویس کاران شرکت برای تعمیرات پنکه شما می توانند در حد امکان از قطعات دارای گارانتی استفاده کنند ، سرویس کار موظف است که برگه ی گارانتی را به مشتری تحویل دهد .

 

 

نحوی ارائه خدمات و تعمیرات پنکه در شرکت هلپر :

 

مشتری  با نصب اپلیکیشن هلپر وثبت نام در آن می تواند بعد از تکمیل فرم درخواست تعمیر مشکلات خود را برای کارشناسان هلپر شرح دهد ، تا سرویس کاران شرکت هلپر در زمان مقرر با شما تماس بگیرند . بعد از تشخیص مشکل دستگاه مشتری ، سرویس کاران شرکت هلپر برای بازدید و تعمیر پنکه به محل مورد نظر مراجعه می کنند تا به مشکل شما رسیدگی کنند .

سرویس کاران بعد از بررسی لوازم ، مشتری را از تعداد قطعات خراب ، علت خرابی لوازم شما ، هزینه تعمیرات پنکه مطلع می کند .  در صورت رضایت شما می تواند قطعات مربوطه را تعمیر یا تعویض نمایید . در صورت تعویض قطعه سرویس کار از قطعات اصلی برای شما استفاده می کند .

نحوه ی ثبت سفارش در  شرکت هلپر  جهت تعمیرات پنکه :

امروزه جستجو برای تعمیر کار معتبر که بتوان با اطمینا ن خاطر لوازم برقی خود را جهت تعمیر و انتقال آن به بیرون از منزل ، کار راحتی نیست . در حال حاضر نیاز به زمان زیادی هست که بتوان یک تعمیر کار حرفه ای را پیدا نمود . شرکت هلپر با گرد آوری  تعمیرکاران ماهر این اطمینان خاطر را به مشتری می دهد که تعمیرات وسایل برقی را در اختیار شرکت هلپر بگذارند . تا در کمترین زمان ممکن از خدمات و تعمیرات پنکه در  شرکت هلپر بهره ببرند .

نحوی ثبت سفارش مشتری در شرکت هلپر به صورت رایگان است مشتری  می تواند با مراجعه به اپلیکیشن هلپر درخواست خود را ثبت کند . ساعت و روز مراجعه نیروهای شرکت هلپر را تعیین کنند . تا در زمان مقرر به محل مورد نظر حضور پیدا کنند . تیم شرکت هلپر از ابتدای ثبت سفارش تا زمان اتمام تعمیرات پنکه   مشتری  روند کار سرویس کاران خود  را بررسی می کند .

مطالب مشابه

medical information
تعمیرات اجاق گاز
medical information
تعمیرات موبایل
medical information
تعمیرات جاروبرقی
medical information
تعمیرات لوازم خانگی
بازگشت