پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب تعمیر کولرگازی را نیز مطالعه کنید .

نحوه تعمیر کولر آبی

نحوه تعمیر کولر آبی

نحوه تعمیر کولر آبی 

 

حلقه های مسدود شده ، مشکلات عجیب و غریب در آب و درجه حرارت از رایج ترین مواردی است که مردم با کولرهای آبی خود دارند . بسته به مشکلی که در مورد کولر آبی شما وجود دارد ، ممکن است بتوانید آن را به راحتی برطرف کنید . نگه داشتن کولر آبی شما برای جلوگیری از تعمیرات غیر ضروری بعدا بسیار مهم است . اگر مرتباً کولر آبی خود را حفظ می کنید ، احتمالاً در هنگام نیاز به تعمیر ، با چه بخشی از کولر مشکل را ایجاد می کنید ، آشنا شوید .
هلپر با دارا بودن نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و با سابقه در تلاش است  تا با کمترین هزینه و دراسرع وقت خدمات تعمیر کولر آبی را ارائه می دهند .  با ارائه دادن قطعات اصل و اورجینال اطمینان خاطر شما را فراهم می سازد .
اگر کولر آبی شما دیگر آب سرد را به شما ارائه نمی دهند ، سطح فرتون را بررسی کنید . اگر به نظر می رسد مشکلی در Freon وجود دارد ، شما مجبور به دریافت یک حرفه ای برای پر کردن مجدد freon هستید .  فقط افرادی که دارای گواهینامه های مناسب هستند ، قانونی مجاز به اداره فرتون هستند
بررسی کنید ،  که اگر مشکلی در بیرون آمدن آب گرم یا سرد از کولر آبی خود ندارید یا خیر ، کویل ها را تمیز کنید . قبل از چک کردن یا تمیز کردن این موارد ، اطمینان حاصل کنید که کولر آبی خود را از پریز برق جدا کنید .
در صورت یخ زدن آب یا خنک بودن آن ، مجدداً روی کولر خود تنظیم کنید . برای انجام تنظیم مجدد ، چند فنجان آب از هر دو طرف گرم و سرد کولر آبی تخلیه کنید . سپس سوئیچ ها را در قسمت پشت کولر خاموش کنید . کولر آبی خود را از آن جدا کرده و به مدت 24 ساعت آن را از برق جدا نکنید .

هنگامی که آن را روشن کردید ، حتماً سوئیچ های عقب را روشن کنید . بعد از تمام این کارها ، 5 ساعت دیگر صبر کنید قبل از اینکه آب را آب کنید ، و ببینید که آیا این کار کرده است یا خیر
اگر آب به سادگی طعم عجیبی داشته باشد یا به درستی بیرون نیاید ، کولر و دستگاه پخش کننده را تمیز کنید . بعضی اوقات قالب و کپک ممکن است در مکان های مختلف رشد کند که می تواند جریان خوب آب را مسدود کند و می تواند طعم و مزه ای عجیب ایجاد کند . این ایده خوبی است که هر 6 ماه یک بار از کولر آبی خود تمیز و ضد آب کنید .

 

تعمیر کولر آبی :

یکی از مهم ترین مسائلی که در فصل تابستان با آن درگیر هستیم تعمیر کولر آبی است . در بعضی از مواقع دسترسی به تعمیر کار برای کولر آبی ممکن است سخت باشد . به همین منظور ما می خواهیم به چند نکته مهم برای تعمیر کار کولر برای تعمیر کولر آبی اشاره کنیم . برای این که یک تعمیر کار بتوانند  تعمیرات کولر آبی را به خوبی انجام دهد ، باید به نکات زیر توجه کند .

  • اولین نکته برای تعمیر کولرآبی این است که تعمیر کار شناخت دقیق فنی ، علمی و کارکرد و عملکرد های کولر آبی داشته باشد . فرد تعمیرکار یا سرویس کار کولر آبی باید اطلاعات کاملی درباره تعمیر کولر آبی داشته باشد تا بتواند تعمیرات کولر آبی را به نحو احسن انجام دهد .
  • برای تعمیر کولر باید دوره آموزشی تعمیر کولر آبی را گذرانده باشند . در این صورت تعمیر کار به صورت عملی و آزمایشی تعمیر کولر آبی را انجام داده است
  • برای تعمیر کولر آبی باید تعمیر کار شناخت کافی از قطعات و تجهیزات نصب شده در کولر آبی داشته باشد . در صورتی که شناخت کافی نداشته باشد نمی تواند مشکلات و عیب های کولر را تشخیص دهد و نسبت به تعمیر کولر آبی اقدامم کند .
  • نکته آخر برای تعمیر کار کولر آبی این است که در خصوص حوزه ی برق شهری و سیم پیچی الکترو موتورها آشنایی کافی را داشته باشد تا بتواند تعمیر کولر آبی را درست انجام دهد .

 

 

 

جایگزین اسپوت :


قطعات جدیدی را بخرید تا لوازم جایگزینی را جایگزین کنید. در صورتی که مراحل فوق مشکل را برطرف نکرده است ، این بهداشتی ترین و ایمن ترین روش برای تعمیر کولر آبی شما است . هنگام تعمیر کولر آبی خود یا تعویض قطعات ، حتما در نظر بگیرید که تعویض کل کولر چه هزینه ای خواهد داشت . اگر تازه کولر را اجاره کرده اید ، ممکن است این شرکت مایل به جایگزینی کولر شما بدون هیچ گونه هزینه اضافی باشد .

 

 

 

 

مطالب مشابه

medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
medical information
خدمات تعمیر و نصب در محل پکیج ایران رادیاتور
medical information
تعمیر یخچال فریزر امرسان
بازگشت