پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب سرویس کولر آبی را نیز مطالعه کنید .

تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی


تعمیر کولر آبی :

 

کولر های ابی جزو دستگاه های الکتریکی – مکانیکی هستند که خیلی زود دچار استهلاک می شوند و در صد عمر ان ها نسبت به سایر کولر ها کمتر می باشد و بیشتر مواقع نیاز به تعمیراتی دارند که خوب سرویس شوند باید برای ان ها سایه بان مناسب ایجاد نمود که در معرض نور خورشید قرار نگیرند هر چقدر در سایه باشند در صد باد ان ها زیادتر می شود . تقریبا در همه موارد نیاز به تعمیر کولر آبی ، ما باید به سراغ تعمیرکارها بریم و به کمک اونها ، کولرهای آبی رو به چرخه استفاده مجدد برگردونیم ما در گروه نرم افزاری هلپر ، با یافتن راهکارهای مناسب برای مهار هوای داغ در روزهای گرم تابستان ، به سراغ بررسی نکاتی رفتیم که می تواند در زمینه کولر ابی برای همگان مفید واقع شود ما در این مقاله یک خلاصه از ان می گوییم .

در سال های اخیر با گرم شدن زمین ، برای خنک کردن خانه ها نیاز به وسایل کمکی مانند کولر های آبی دارد . یکی از ضروری ترین کارها برای خنک نگه داشتن خانه در فصل گرم تابستان ، راه اندازی و سرویس کولر های آبی است .  در فصل گرم  برای تنظیم دمای هوا می توانید با روشن نمودن کولر آبی از هوای مطبوع وخنک لدت ببرید . اما زمانی که تصمیم به راه اندازی کولر آبی می گیریم ، اولین سوالی که ذهن را به خودش مشغول می کند این است که یک سرویس کارحرفه ای  کولرآبی از کجا پیدا کنیم ؟ تعمیرکار کولر آبی در نزدیکی ما وجود دارد ؟  وقتی کولر جدیدی می‌خریم و نیاز به نصب کولر داریم  از چه کسی کمک بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات کولر آبی در شهر شما  کجاست ؟ اگر شما هم تصمیم به سرویس و تعمیر کولر آبی دارید ، اگر به دنبال تعمیرکار کولر آبی در تهران و شهرستان ها هستید ، شرکت هلپر به شما کمک می‌کند  زودتر به خواسته خود برسید و از خدمات سرویس کولر های آبی بهره ببرید  .

 

چه بخش های از کولرابی ممکن است دچار خرابی یا بروز مشکل شوند :

 

1- کولر آبی چکه می‌کنه .

 2- کولر آبی ، بوی بدی تولید می‌کنه .

 3 -  بدنه کولر آبی پوسیده شده .

 4 -  تسمه کولر آبی پوسیده و یا خراب شده .

 5 -  پمپ کولر آبی خوب کار نمی‌کنه و یا اصلا کار نمی‌کنه .

 6 - احتمالا خود موتور کولر آبی، دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر موتور هست .

 7 - یاتاقان کولر آبی کار نمیکنه و نیاز به تعویض کولر آبی وجود داره .

 

تعویض یا تعمیر کولر آبی  کدام  مقرون به صرفه است ؟

 

اگر می خواهید کولرآبی خود را تعمیر کنید یا متوجه هرگونه ایراد فنی شدید در کولر شدید باید حتما با یک تعمیر کار کولر آبی مشورت کنید و هزینه پرداختی برای تعمیر کولرآبی از آن ها جویا شوید اگر هزینه برای تعمیر قطعه معیوب کمتر از تعویض کولر آبی بود  ، برای تعمیر کولر آبی اقدامات لازم را انجام دهید در غیر این صورت قطعه خراب را تعویض نمایید تا در آینده هزینه ی کمتری بابت تعمیر کولرآبی پرداخت نکنید .

توضیح در مورد چکه کردن کولر ابی :

 

این مشکل یک مشکل عمومی می باشد و این مشکل چندان توسط تعمیرکاران قابل حل نمی باشد و فقط نیاز به توجه به مصرف اب بهینه دارد چون در فصل تابستان مشکل کم ابی وجود دارد لذا استفاده پی در پی از کولرها باعث می شود . اب داخل مخزن کولر به سرعت تبخیر شود و ممکن است شما این حس را داشته باشید که باد کولر روز به روز گرم تر می شود پس برای جلوگیری از این کار در طول شب کولر را خاموش نمایید و پنچره ها را باز کنید و یک سایه بان برای کولر خود بگذارید که این مشکل سریع تر برای شما رفع شود .

 

یک نکته مهم در مورد مشکل کم ابی :    

 

چون ما در یک کشور کم اب زندگی می کنیم باید حواسمون به مشکل کم ابی باشد تا بتوانیم این مشکل را برای نسل های بعدی حل کنیم استفاده از سایبان کولر آبی ، سرویس کولر آبی قبل از استفاده مجدد در طول بهار و تابستان ، تعمیر کولر آبی هر زمان که احساس کنیم مشکلی پیش اومده ، کارایی کولرهای آبی رو به میزان زیادی بالا خواهد برد .

 

فواید تعمیر کولر آبی قبل از شروع فصل گرما :

 

 • کاهش مصرف برق کولر آبی
 • سیستم گردش هوا در کولر آبی به راحتی و مطلوب تر انجام می شود
 • افزایش طول عمر کولر آبی
 • جلوگیری از خرابی زود هنگام موتور کولر آبی
 • خراب نشدن کولر آبی در فصل تابستان

 

شرکت هلپر چه خدماتی درزمینه‌ ی  سرویس کولر آبی ارائه می‌کند ؟

تمام خدمات سرویس کولر آبی  را از متخصصان حرفه ای شرکت هلپر بخواهید ؛ خدماتی  که  توسط  متخصصین سرویس کولر ، شرکت هلپر  ارائه می شود عبارتند از :

 • نصب کولر آبی
 • تعمیر کولر آبی پوشالی
 • تعمیر پمپ آب کولر، تعمیر دینام کولر و تعمیر موتور کولر آبی
 • سیم پیچی موتور و دینام کولر آبی
 • تعویض پوشال و تعویض برزنت کولر آبی
 • تعویض تسمه ، یاتاقان و پروانه کولر آبی
 • لوله‌کشی آب کولر و رفع نشتی کف کولر، عایق ‌کاری کف و تعویض کف کولر آبی
 • سیم‌ کشی و برق‌ کشی کولر آبی
 • سرویس کامل کولر آبی و سرویس جمع ‌آوری کولر آبی در زمستان

 

تعمیرات انواع کولر آبی با تعمیرکار کولر آبی با تجربه و ماهر :

 

آیا شما برای سرویس و تعمیر کولر آبی منزل نیازمند یک تعمیر کار کولر آبی هشتید ؟ خدمات سرمایشی شرکت هلپر ، تعمیرات کولر آبی در تهران و شهرستان در خدمت شما هستند . اعزام بهترین تعمیر کار کولر آبی ، تعمیر موتور کولر آبی ، تعویض یاتاقان کولر آبی ، روغن  کاری دینام کولر آبی ، روغن کاری یاتاقان کولر آبی با مناسب تزین هزینه برای تعمیرات کولر آبی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در شهرهای مختلف می باشد .

 

 

 

برای رفع کردن بوی بد کولرآبی : 

 

گاهی اوقات شاید شما متوجه شده اید که کولر شما بوی بدی گرفته و این بو برای شما ناخوشایند می باشد در این گونه مواقع افراد به فکر تعویض پوشال ، و تمیز کردن کولر می افتند اما نیم سوز شدن کولر ،  جمع شدن آب برای مدت طولانی در کف کولر ( آلوده شدن کف کولر با باکتری‌ها و قارچ‌ها ) و در نهایت زنگ زدن پره‌ها و دیواره‌ های کولر هم می‌تونه موجب این اتفاق بشه پس در این گونه مواقع کولر را به دقت بازرسی نمایید و وقتی متوجه مشکل ان شدید اقدام به تعمیر ان نمایید .
اگر برای روزهای تابستان خود می خواهید در معرض هوای خنک قرار بگیرید باید کولر ابی خود را سرویس کنید و مشکلات ان را رفع نمایید .  همان طور که توضیح دادیم یک سایه بان در بالای کولر شما می تواند مفید واقع شود یا برای تعمیر کولر خود می توانید با گروه نرم افزاری اچاره تماس بگیرید پشتیبانان این گروه به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد حتی می توانید از اپلیکیشن هلپراستفاده نمایید در این اپلیکیشن تلاش شده ، متخصصان مختلف رو به متقاضیان مختلف ، ارتباط بدن و همه این متخصص ها بسته به امتیازی که دارند ، میتونن انتخاب بشن امیدوارم با خواندن این مقاله بتوانید اقدام به تعمیر کولر خود نمایید .

 

سفارش آنلاین تعمیر کولر آبی چه مزیتی برای مشتری  دارد ؟

 

 • پیدا کردن تعمیر کار کولر آبی در کمترین زمان :   

مشتری می تواند با استفاده از اپلیکیشن هلپر درخواست خود را برای تعمیر کولر آبی ثبت نمایند . مشتری با استفاده از اپلیکیشن هلپر می تواند بهترین سرویس کار کولر آبی را در کمترین زمان پیدا کند و سرویس کار به درب منزل مشتری مراجعه کند و تعمیرات لازم را انجام دهد و احتیاجی نیست برای یافتن تعمیر کار کولر آبی ، زمان زیادی را صرف کند .

 • بهره ‌گیری از خبره ‌ترین تعمیرکاران  :

متخصصان کولر آبی ، همگی از بهترین و ماهر ترین تعمیر کاران  کولر آبی شرکت هلپر هستند و در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت ، تعمیرات شما عزیزان را انجام خواخند داد .

 

 • افزایش راندمان کولر آبی و جلوگیری از اتلاف انرژی: 

اگر شما سرویس های دوره ای کولرهای آبی خود را مرتب انجام می دهید و تعمیرات کولر آبی را در صورت وجود کوچک ترین اشکال برای کولر های آبی خود انجام می دهید ، در این صورت می توانید عمر مفید کولرهای آبی خود را افزایش دهید .  یک کولر آبی  سالم  ،  آب و برق کمتری نسبت به یک کولر آبی خراب  ، مصرف می کند .

 • پشتیبانی هلپر : 

تیم پشتیبانی  شرکت هلپر همیشه در کنار شما عزیزان است تا مانع از بروز مشکلات شما شده ودر همه لحظه ها به شما کمک می کنند تا بالاترین و بهترین کیفیت خدمات  و امنیت برای شما مشتریان عزیز انجام شود .

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر
medical information
خدمات تعمیر و نصب در محل پکیج ایران رادیاتور
medical information
تعمیر یخچال فریزر امرسان
بازگشت