پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب نظافت منزل با حرفه ای های هلپر را نیز مطالعه کنید .

نظافت منزل

نظافت منزل

نظافت منزل


یکی از دغدغه های اصلی امروزه  خانواده ها نظافت منزل است . خانم هایی که شاغل هستند و زمان کافی برای انجام دادن امور منزل خود را ندارند و کمتر کسی در روزهای تعطیل توانایی نظافت منزل خود را دارد . به همین دلیل استفاده از سرویس های شرکت خدماتی نظافتی هلپر می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای نظافت منزل شما باشد . بسیاری از خانواده ها می توانند برای نظافت منزل خود از شرکت هلپر کمک بگیرند . شرکت خدماتی نظافتی هلپر یک  شرکت خدماتی نظافتی در استان شما می باشد . این شرکت خدماتی نظافتی ، به صورت تخصصی در زمینه امور نظافتی فعالیت دارد و خدمات زیادی را برای خانواده ها ارائه می دهد . شرکت هلپر یک شرکت خدماتی نظافتی در استان شما است که خدمات نظافت منزل را به شکل تخصصی برعهده دارد .

 

امروزه نظافت منزل جزئی از بهداشت و نظافت عمومی به حساب می آید و خانواده ها در تمیز کردن منزل دقت بیشتری دارند در صورتی که نظافت منزل کاری وقت گیر و دشوار است که باید با دقت بیشتری نظافت منزل انجام شود . استفاده درست  و آشنایی با شوینده ها خیلی مهم است ، استفاده نامناسب از شوینده ها ممکن است باعث آسیب به پوست و سیستم تنفسی شود .

 

 

انواع خدمات نظافت منزل کدام است ؟

 

شرکت خدماتی نظافتی هلپر برای تعرفه بندی خدمات نظافت منزل نوع نظافت و دسته بندی را مشخص کرده است . خدمات نظافت منزل گستره ی وسیعی از خدمات نظافت را شامل می شود که به دسته های زیر تقسیم می شود .

 

  • نظافت استاندارد
  • نظافت دیوار و پنجزه ها
  • خانه تکانی
  • نظافت وسایل منزل مثل یخچال ، فرش و غیره
  • پذیرایی از مجالس
  • نظافت راه پله

 

چه چیزی  برای نظافت و پذیرایی نیاز دارید :

شرکت  خدمات هلپر برای نظافت و پذیرایی  منزل و محل کار  تعدادی نظافت چی آقا و خانم را به عنوان یک تیم دراین شرکت استخدام نموده است تا با سهولت کارهای نظافت منزل و محل کار خود را به شرکت هلپربسپارند . شرکت هلپر با در اختیار داشتن یک تیم  مطمئن نظافت چی ، برای سایر امورنظافتی منزل  مانند  نظافت راه پله ، نظافت محوطه ، سم پاشی (از بین بردن حشرات مزاحم) بهترین سرویس دهنده ها را به شما معرفی می کنند تا شما بتوانید با ثبت سفارش نظافت منزل یا محل کارخود با وارد نمودن آدرس دقیق منزل و مشخص کردن محل دقیق روی نقشه به سرویس دهنده  بهترین سرویس را در اختیار شما قرار دهند .

 

اهمیت جایگاه نظافت  منزل  :

 

نظافت منزل  از جایگاه ویژه ای برخوردار است . در فرهنگ ایران اسلامی درباره نظافت منزل  وجایگاه آن نیزبسیار تاکید شده است . نظافت موجب زیبایی ، شادابی ، سلامت انسان می شود . نظافت تنها در برگیرنده ظاهر انسان نیست بلکه روح و روان انسان نیز جایگاه بسیار مهمی دارد ، روح وجسمی که در انسان شکل گرفته موجب شده از دیگر موجودات متمایز باشد . از شرط های مهم نظافت معنوی اندیشه وتفکر را پاک وتمیز نگه می دارد .

 

 

 

سفارش آنلاین نظافت منزل برای مشتری  چه مزیتی دارد ؟ 

صرفه جویی در زمان انجام کار 

کمک گرفتن از متخصص ها

حذف پرداخت های اضافه

صرفه جویی زمان جهت پیدا کردن متخصص ها 

کاهش هزینه های شستشو و نظافت  

 

اعزام بهترین و نزدیک ترین نظافتچی برای نظافت منزل  :

 

شرکت نظافتی هلپر برای نظافت منزل یا محل کار شما نزدیک ترین نیروی نظافت چی را اعزام می کند . نزدیک بودن محل زندگی نیرو نظافتی با محل کار یا منزل شما یک مزیت به حساب می آید ، در این صورت اعزام نظافت چی از شرکت هلپر در سریع ترین زمان ممکن خواهد بود . مشتری می تواند برای تقاضای نظافت منزل خود در هر روزی که می خواهد ثبت سفارش کند . نیروی  نظافت چی که در نزدیکی شما زندگی می کند در زمان مقرر برای نظافت منزل  حاضر می شود .

 

یکی از اصول اولیه کار شرکت هلپر ارائه خدمات با بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتری است . شرکت نظافتی هلپر بهترین کیفیت نظافتی را رائه می دهد . درصورتی که در ساعات اولیه ورود نظافت چی از طرز کار و یا رفتار نظافت چی رضایت نداشتید می توانید درخواست نیروی جایگزین را داشته باشید  . شرکت هلپر مفتخر است بهترین کیفیت خدمات نظافتی و تمیز کاری  منزل را در استان شما ارائه می دهد . کیفیت خدمات نظافت منزل در شهر شما را شرکت هلپر بر عهده دارد و تا جلب رضایت کامل مشتری همراه شما خواهد بود .

 

نظافت چی آقا و خانم برای نظافت منزل  در شرکت هلپر :

 

اگر دنبال نظافت چی خانم برای نظافت منزل خود هستید یا درخواست نیروی نظافتی آقا را دارید ؟ شرکت هلپر امکان اعزام نظافت چی آقا یا خانم را برای نظافت منزل در استان شما را دارد . تمام درخواست های ثبت شده  مشتری  از طریق اپلیکیشن یا سایت هلپر طبق نیاز و خواسته مشتری انجام می گیرد . با استفاده از نظافت چی آقا وخانم می توانید نظافت و تمیزی محل کار یا منزل خود را به ما بسپارید . نظافت چی خانم برای نظافت منزل مناسب تر است واین امور رابه نحو احسن انجام می دهد .

 

گردگیری و شستشوی دیوار و کاغذ دیواری با مواد مخصوص ، نظافت شیشه های پنجره با دستمال نانو و روزنامه  نظافت راه پله با شوینده های مناسب برای سنگ و سرامیک با راه پله های چوبی ، تمیزی داخل یا خارج آسانسور ، تمیزکردن  درب ورودی و درب جلوی ساختمان و حیاط و پارکینگ ، نظافت استخر و سونا  تمیز کردن کف سرامیک ، لمینت ، پارکت های چوبی با شوینده مناسب از وظایف  نظافت چی آقا می باشد .

 

درباره خدمات نظافت آشپزخانه :

 

منطقه پر رفت و آمد در منزل شما که نیاز به توجه خاصی دارد و یک نظافت چی برای سرویس نظافت منزل شما همین خدمات را ارائه می دهد . تیم خدمات نظافتی هلپر برای نظافت منزل پس از گرد وغبار ، سطح لوازم خانگی ، قابلمه عای اجاق گاز ، تورهای مشعل و دستگیره های کنترل را به دقت تمیز می کنند . اسپلت های داخل مایکروویو شما به سرعت از بین می روند و جدول چرخش را خرد می کنند . میزهای رومیزی را برای شما  شستشو می دهند ، و حتماً جبهه های کمد ، دستگیره ها ، میزها و صندلی ها را مرطوب می کنند .

 

نیروهای نظافت چی ما سطوح ، کف و خلا و برف پاک کن را درخشان می کنند و آشپزخانه شما را به صورت حرفه ای تمیز می کنند و بوی تازه می دهند . خالی کردن سطل زباله و صاف کردن صندلی ها آخر کار انجام  می شود . در طول کل فرآیند نظافت منزل  ، ما به شما  اطمینان حاصل می دهیم که وسایل شما با احتیاط تمیز شوند . البته ، ما همه ترجیحات نظافت شخصی شما را در نظر می دهند .

 

 

تعهدات شرکت هلپر برای نظافت منزل و نظافت محل کار :

- نظافت کامل و تضمینی منزل شما توسط نیروهای متخصص دوره دیده و مطمئن ، انجام می گیرد

- چک کردن  کلیه وسایل منزل شما یا محل کار شما از لحاظ امنیت توسط کارفرما

- برای صرفه جویی در زمان و اتمام سریع کارها از قبل لوازم نظافت را خریداری و آماده کنید

- تهیه لوازم شستشو توسط کارفرما صورت می گیرد ، برای شستشوی دیوار وشیشه منزل یا محل کار  باید نیروی آقا انتخاب نمایید .

 

 روش کار شرکت هلپر برای نظافت منزل یا محل کار :

 

ثبت سفارش برای درخواست سرویس نظافت منزل در شرکت هلپر بسیار ساده است . کافی است مشتری وارد سایت و یا اپلیکیشن هلپر شود وبا وارد نمودن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود ، درسایت یا اپلیکیشن هلپر ثبت نام کنند . برای پیدا نمودن یک نظافت چی مناسب برای نظافت منزل خود با جزئیات  کامل کار خود را اعلام کنید مثلا نیروی خانم یا آقا می خواهید ، تعداد اتاق  های منزل ، متراژمنزل ، نیاز به دیوار شویی دارید یا نه . متخصصین شرکت هلپر براساس نیازهای شما ،  با توجه به توانایی و وقت شان ، کار شما را انتخاب می کنند . برای ثبت سفارش مشتری باید در آخر نشانی منزل یا محل کار خود را وارد کنید . در نهایت سفارش مشتری در سامانه شرکت هلپر ثبت می شود . 

 

مشتری می تواند بعد از ثبت سفارش خود در بخش سفارش های من  که چندین متخصص نظافت منزل برای انجام کار اعلام آمادگی کرده اند . شخص مورد نظر خود را انتخاب نمایید . برای انتخاب راحت تر می توانید با مشاهده امتیاز و تعداد کار متخصص و نظرات مشتریان درباره نحوه نظافت منزل و رضایت آن ها از کارنظافت چی راحت تر انتخاب کنند . نیروهای نظافت چی شرکت هلپر در راس ساعت مقرر( به همراه وسایل نظافتی مورد نیاز در صورت سفارش مشتری ) در محل سفارش حضور پیدا نموده تا کارهای مشتری را به نحو احسن انجام دهد .

 

 

مطالب مشابه

medical information
مزایای خدمات درب منزل هلپر
medical information
بهترین قالیشویی ها در هلپر
medical information
نظافت منزل را به متخصصان نظافتی هلپر بسپارید
medical information
هلپر و تمام خدمات نظافت منزل در تهران و شهرستان ها
بازگشت