پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب تعمیرات لوازم خانگی را نیز مطالعه کنید .

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل


چگونه از موبایل خود نگهداری کنیم

 

در عصر جدید با گسترش فناوری اطلاعات داشتن موبایل هوشمند امری ضروری است و جزئی از زندگی مردم شده است. موبایلهایی که با قیمتهای گزاف که در بازار وجود دارد منطقی نیست که برای حفظ و نگهداری آن کاری نکرد. در این مقاله سعی شده است راههای نگداری و حفظ موبایل بیان شود.
هلپر با داشتن نیروهای مجرب و ذبده در تلاش است تا مشکلات موبایل شما را در سریعترین وقت ممکن و با کمترین زمان ممکن حل کنند و با داشتن تعهد کاری در حفظ و نگهداری اطلاعات موبایل شما تمام سعی خود را بکار می برند.
با اطمینان خاطر موبایل خود را که احتمالا اظلاعات شخصی نیز در آن دارید را به شرکت هلپر بسپارید.


دور نگهداشتن موبایل از حرارت

 

با وجود اینکه اکثر موبالهای امروزی ضد آب هستند اما اگر به مدت طولانی هست که از آن استفاده می کنید سعی کنید از آب و گرما و نور خورشید دور نگه دارید و اگر هم در معرض آب قرار گرفت بالافاصله سعی کنید موبایل را خشک کنید و موبایل را خاموش کنید و بگذارید چند ساعت در حالت خاموش باقی بماند چنانچه اگر بعد از روشن شدن موبایل شما با مشکل همراه بود به احتمال زیاد آی سی های داخلی موبایل دچار مشکل شده اند و نیاز است که حتما آن را به تعمیرکارهای متخصص بسپارید. هلپر با داشتن تعهد کاری به مشتریان در تلاش است که با استفاده کردن از قطعات اصلی و اورجینال پاسخگوی اعتماد مشتریان عزیز باشد و به بهترین نحو ممکن خدمات دهی کنند.

 

قطعات و اجزا موبایل

 

در صورتی که موبایل شما دچار نقیص شد حتی الامکان خودتان وارد عمل نشوید و اقدام خودسرانه ای انجام ندهید چراکه ممکن است مشکل را حادتر کنید. به هیچوجه با به وجود آمدن مشلی در موبایل شما اقدامی در جهت باز کردن موبایل انجام ندهید به دلیل اینکه در بسیاری از موارد کوچکترین مشکلی را که با صرف هزینه کم و کوتاهترین زمان ممکن مشکل قابل حل بود مشکل را دو چندان کرده اید و در بسیاری از موارد به سوختن و آسیب دیدگی آی سی ها و صفحه اصلی منجرخواهد شد. بنابراین حتما باید به متخصص در حوزه موبایل مراجعه کنید. در هنگام تعویض قطعات یا اضافه کردن قطعات دقت کافی داشته ابشید به دلیل اینکه به بخشهای دیگر موبایل ممکن است آسیب جدی وارد شود. متخصصان هلپر با داشتن تعهد نسبت به مشتریان خود همیشه در تلاشند تا بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کنند.

ضرورت رعایت کردن نکات زیر در حفظ و نگهداری موبایل

 

هرگز موبایل خود را در دسترس کودکان قرار ندهید. به دلیل اینکه هم سلامت کودکان به خطر می افتد و هم احتمال بروز مشکل درموبایل شما وجود دارد. ممکن است با افتادن موبایل به قطعات آن آسیب برسد و در خیلی از موارد دیگر قابل جبران نیست و مویابل شما قابل تعمیر نمی باشد.
در صورتی که محیط کار شما در دمای بالایی است بهتر است از قابهایی برای موبایل استفاده کنید که در دمای بالا نیز مقاوم هستند. سعی کنید از قرار دادن در معرض مستقیم نور خورشید و یا در کنار فن لپ تاپ خود داری کنید.

به هیچ عنوان جهت تمیز کردن مویال خود از شوینده های استفاده کنید و فقط سعی کنید با دستمال تمیز صفحه موبایل خود را پاک کنید در صورتی که آلودگی هنوز بر روی صفحه موبال شما هنوز وجود دارد می توانید از شوینده های مخصوص موبایل استفاده کنید تا موبایل شما از آسیب دیدگی در امان باشد.

مطالب مشابه

medical information
تعمیرات پنکه
medical information
تعمیرات اجاق گاز
medical information
تعمیرات جاروبرقی
medical information
تعمیرات لوازم خانگی
بازگشت