نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر

نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر

نحوه ی تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر


 

 

شرکت فنی و تحصصی هلپر با داشتن افرادی متخصص و تکنسین در زمینه های مختلف خصوصا تعمیر کولر های ابی می باشد این شرکت با داشتن افرادی که به صورت سیار کولر های ابی شمارا با قیمت کم و بهترین کیفیت ارائه می دهد این شرکت تضمین می دهد که دیگر کالای شما بعد از تعمیر کولر هیچ خرابی را متحمل نمی شود .

نصب و سرویس و تعمیر کولر آبی توسط شرکت فنی و تخصصی هلپر:

 

بعد از نصب اولیه و تعمیر کولرابی که معمولا توسط نصاب کولر آبی صورت می‌گیره، یک سری عوامل هستند که لازمه هر سال در ابتدای راه‌اندازیو تعمیر کولر های ابی، کنترل و اصلاح بشن که به این کار سرویس کولر آبی می‌گیم.شرکت هلپر در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس نصب و سرویسو تعمیرکولر آبی رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای  ابی  کول به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب و سرویس و تعمیر کولر آبی خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان شرکت هلپر که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

 

افراد در شرکت هلپر چه خدماتی را در زمینه تعمیر کولر های ابی ارائه می دهند؟

 

 • نصب و تعمیر کولر آبی روی پشت‌بام، بالکن و تراس
 • تعمیرهای و نصبکولر آبی پوشالی، پرتابل، سلولوزی و رومیزی
 • تعمیرکولرابی و پمپ آب کولر، تعمیر دینام کول ابیر و تعمیر موتور کولر آبی
 • سیم پیچی موتور و دینام کولر آبی در تعمیر کولر ابی
 • تعویض پوشال و تعویض برزنت کولر آبی
 • تعویض بلبرینگ، تسمه، یاتاقان و پروانه کولر آبی
 • لوله‌کشی آب کولر و رفع نشتی کف کولر، عایق‌کاری کف و تعویض کف کولر آبی
 • سیم‌کشی و برق‌کشی کولر آبی(در تعمیر کولر ابی)
 • سرویس کامل کولر آبی و سرویس جمع‌آوری کولر آبی در زمستان

 

شرکت هلپر دارای خدماتی در زمینه ی سفارش تعمیرکولر ابی در زمینه ی انلاین می باشد :

 

مزایای که سفارش انلاین تعمیر کولر ابی عبارت اند از:

 

 • پیدا کردن تعمیرکاردرکوتاهترین زمان ممکن برای تعمیر کولر ابی
 • استفاده از خدمات بهترین تعمیرکاران کولرابی برای تعمیر کولر ابی
 • افزایش راندمان و تعمیرکولر آبی و جلوگیری از اتلاف انرژی

برای بهتر کردن عملکرد کولر خود شرکت هلپر خدمات زیر را به شما پیشنهاد می کند؟

عوض کردن پوشال ها هر سال طور مرتب

کولر را در زیر سایه بان قرار دهید

شست‌وشوی كولر فراموش نشود

هر دستگاه کولر سالانه باید یکبار سرویس شود تا بتواند به طور بهینه به عملکرد ادامه دهد کولر نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرد باید ان را در سایه گذاشته و برای ان یک سایه بان قرار دهید

 

اطمینان به شرکت فنی و تخصصی هلپر در زمینه ی تعمیرکاری :

تمامی متخصصین شرکت هلپراز کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند . ضمنا تمامی خدمات شرکت هلپر بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه و به محل شما میاد ، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. با ثبت سفارش در سامانه هلپر شما می‌توانید مطمئن باشید که هرگونه مشکل و سرویس کولر آبی شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه و از قطعات اورجینال با کیفیت برای کولر شما استفاده می‌شه . این شرکت در هر شهر یا شهرستانی دارای نمایندگی می باشد حتی اگر مشکل کولر شما جزئی باشد سریع ان را حل می نماید .

 

عمده مشکلات و عیب های کولر آبی برای تعمیر کولر ابی توسط شرکت هلپر:

 

 • کلید کولر را که می زنید کولر روشن نمی شود و پمپ آب هم کار نمی کند.
 • با اینکه کولر روشن می شود و موتور کار می کند ولی باد داغ می زند
 • اینکه موتور کولر کار می کند و پمپ هم آب رسانی مس کند و آب هم به اندازه کافی هست ولی کیفیت باد خنک کم است

 

عوامل موثر بر افزایش باد در سرویس و تعمیر  کولر آبی:

 

خیلی پیچیده نیست! به طور خلاصه می‌شه گفت هر چی نحوه کار و نصب و سرویس کولر آبی شسته رفته‌تر باشه، کارایی و هوادهی اون بیشتره و منجر به افزایش باد کولر آبی می‌شه. با توجه به مصرف انرژی این کولرها رعایت این موارد می‌تونه منجر به کاهش مصرف برق و آب خانه هم بشه

 

انتخاب درست کولر آبی : نوعی از کولر آبی رو انتخاب کنید که قدرت هوادهی‌اش متناسب با فضای مورد نیاز شما باشه . همچنین برای کولر آبی یا هر وسیله برقی دیگه‌ای، لطفا به برچسب انرژی توجه کنید .

جانمایی کولر آبی :  هر چی فاصله کولر آبی از فضایی که می خواهید خنک شه، بیشتر باشه اتلاف انرژی اون بیشتر و کارایی اون کمتر می‌شه. کم کردن فاصله باعث افزایش باد کولر آبی شما می‌شه

سایه بودن مکان کولر آبی :  سعی کنید جایی که کولر آبی‌تون نصب می‌شه، در سایه باشه تا از اتلاف انرژی جلوگیری بشه. هر چه بیشتر کولر آبی در معرض آفتاب باشه انرژی بیشتری صرف خنک کردن هوای وارد شده به کولر آبی می‌شه که طبیعتا کارایی کولر رو کم می‌کنه. با توجه به این‌که برای انتخاب جای کولر معمولا گزینه‌های محدودی داریم و در بسیاری از مواقع هم مکان اون توسط سازنده ساختمان مشخص شده، بهتره از سرویس کولر آبی استفاده کنید و بدون تغییر دادن جای اون برای کولر آبی یک سایه‌بان درست کنید. این کار هزینه زیادی نداره و تاثیر هزینه اون رو به خوبی در قبض برق پرداختی مشاهده خواهید کرد!

تنظیم دقیق جای کولر آبی :  به مرور زمان و با توجه به لرزش‌های دایمی ناشی از موتور کولر آبی، این امکان وجود داره که اتصال کولر به کانال هوا که معمولا از طریق یک پاچه برزنتی صورت می‌گیره به خوبی برقرار نشده و هوا از اون نشت کنه که این مورد مانع افزایش باد کولر آبی می‌شه . پس برای سرویس کولر آبی این نکته رو هم در نظر بگیرید .

                                                      

 

مطالب مشابه

medical information
تعمیر کولر گازی ال جی
medical information
عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
medical information
خدمات تعمیر و نصب در محل پکیج ایران رادیاتور
medical information
تعمیر یخچال فریزر امرسان
بازگشت